312 - Sürekli Ağız Kapama Makinesi

202 - 312 - Sürekli Ağız Kapama Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: 312-DUY

Türkçe adı : Sürekli Kapatgeç

İngilizce adı:   Rotary Sealers

Kullanım alanları:.  Sağlık gereçleri üreten fabrikalar , Hastaneler, Sağlık  merkezleri gibi Sterilizasyon işleminin yapılacağı yerlerde. Sterilizasyon poşet ağzı kapatmak üzere ayrıca PP ve Lamine edilmiş kağıt torbaların ağız kaynağını yapmak için kullanılır.

Teknik ÖzelliklerTürünün en az yer kaplayan küçük boyutlu buna karşın kendine özgü nitelikleri olan bir ürünümüzdür. Toz fırın boyalı yada paslanmaz gövdeli olarak üretilir. bms tıp ambalaj’ın geliştirdiği askı yöntemi ile sağlanan 500 mikron kalınlığında ki gerçek TEFLON ısı yolu ile Teflonun sürtünmesiz niteliğinden kaynaklanan çok uzun ömürlü ısı geçiti ve çok nitelikli dikiş elde etme üstünlüğü sağlar.

·         İlerleme hızı 8,5 m/dakika

·         Kaynak dikiş genişliği 12mm

·         İleri-geri çalışabilme ve yanlış işlemde torbayı geri çıkarma düğmesi.

·         Sıcaklık denetimi Civalı Isıdenetir (Termostat) ile Soğutma hava üfleçli

·         Boşa çalışmayı önleyici 17 saniyelik DUYARGA (sensör) donanımlı ve uzun ömür sağlama

·         Giriş bölümünde bulunan kayar kılavuz yardımıyla (0-35)mm kulak ayar yeri

Ölçüler; Ağırlık: 12 kg, En: 330mm, Derinlik: 190mm, Yükseklik:165mm..

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :   Eğer kendi kesim masası yoksa ,Kapatgeç uygun bir masa üzerine  yerleştirildikten sonra ana düğme açılır Termostat,  Sterilizasyon poşeti için 200 dereceye , hız =  12,5 m /dak  ,, Işık söndükten sonra ağzı kapatılması istenen  torba,giriş ağzına uzatıldığında  Kapatgeç ,duyarga üzerinden tetiklenerek çalışmaya başlar.  Ve torbayı içeri alarak ısı geçitinden sonra  Baskı tekerinden geçirerek 12 mm kaynak yapılmış, ağız kapanmış ve işlem bitmiş olarak diğer uçtan çıkarır verir. 
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67