Tek Yönlü plastik Yapıştırma Makinesi

320 - Tek Yönlü plastik Yapıştırma Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: Tekçene

Türkçe adı : Tek Çene   Kapatgeç

İngilizce adı:   Hand  Single Jaws  Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler    Tekçene , Güç kaynağı  ve İletken  olmak üzere  iki ana bölümden oluşur. Çene tutamağı sağa sola yatar olduğu için eğik yüzeylerde de çok kolay kullanım sağlar.  Sıcak ve soğuk  çene  olmak üzere iki ayrı özellikte üretilir.  Tıpkı bir damga gibi istenilen yere hızla basarak naylon kaynağı yapar. Karşı dayama çenesi bulunmadığı için  dıştan sarılmış bir  naylon kuşak üzerine ,ya da naylonun arkasına  ulaşamıyorsak  bu tür  yerlerde tekçene ile  kaynak yapabiliyoruz.  50 mm den 600 mm  ye dek  Sıcak ve soğuk çeneli olmak üzere  Tekçene üretiyoruz..

 Naylon ile kapatılan ya da sarılan nesneleri tek yönden kaynak ederek yapıştıran, gerektiğinde her hangi bir naylon torbanın da ağzını  kapatabilen çok yönlü  Kapatgeç türüdür.

·          Eğer SERA’nın  naylonu yırtıldıysa ya da zarar gördüyse içerden bir kişi düz bir tahta ve benzeri bir parçayı bozuk yere dayalı tuttuğunda, dışarda ki kişi de Tekçene ile o bölgeye baskı uyguladığında  naylon kaynağını istenilen biçimde yaparak yırtık naylonlar onarılır.

·         Ya da  örneğin kalas türü tahtalar kendi içinde kümelenip  naylon ya da şerit  naylon ile sarıldığında  dıştan Tekçene uygulanarak  sarmalanabilir. . Bunun dışında benzer pek çok ürün üzerinde de kullanılabilir.

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması : 

Soğuk çene için –

·         Fişi  topraklı 220 V prize   takınız

·         Kaynak yerinin altına ya da arkasına tahta türü yalıtkan bir nesne koyunuz..

·         Sıcaklık  süre ayarını  orta konuma getiriniz.

·         Tutamağı  sapından tutarak dikiş olacak yere dik olarak bastırınız.

·         Işık söndükten sonra  çeneyi ayırarak  Tutamağı alınız. Dikişe bakınız.

Eğer dikiş erimiş ise süreyi kısaltınız . yok ,kaynak birbirine yapışmamış zayıf ise süreyi arttırınız.
Ürün Etiketleri
Pense türü plastik kaynak makine, Makas türü naylon yapıştırma mak, Folyo yapıştırma, Sehpalı torba yapıştırma, Ayaklı ağız kapama, Masalı poşet kapama, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Naylon - Plastik ağız kapama, Naylon kesme torba yapma makines, Taşınabilir plastik torba kaynak, Taşınır naylon yapıştırma makine, Plastik ısıtma yapıştırma, Çok çeneli naylon yapıştırma, Kesicili kapatgeç, Düz kapatgeç, Kollu kapatgeç, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Kullanışlı torba kapama makines, El baskılı torba yapıştırma maki, Basit naylon kapama, Büyük çeneli naylon kaynak makin, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Manyetik naylon eritme kapama ma, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu naylon kapama, Kesicili poşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Ayaklı paşet kapama, Sera naylonu onarım, Sera naylonu kaynak, Balonlu poşet birleştirme, Balonlu torba kaynak, Balonlu çuval yapıştırma, Tek çene kapatgeç, naylon rulo yapıştırma, Naylon rulo kaynak, Torba yapıştırma makinesi, Yoğruk yapıştırma, Naylon eritme, Naylon eritme yapıştırma, Plastik ısıtma, Plastik torba ağız kaynak donan, Torba ambalaj, Poşet ambalaj, Kapatgeç, Poşet kapat, Torba ağzı kapama makinesi, Folyo ağız kaynak, Plastik yapıştırma, Sterilizasyon torbası kapama, Plastik kaynak, Naylon kaynak, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Medikal kapama, Medikal poşet ağız kapama makin, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Naylon çadır yapıştırma, Naylon muşamba birleştirma, Çadır, sera onarım kaynak cihazı, Naylon kuşak yapıştırma aleti, naylon çember birleştirme cihazı, Folyo kaynak makinesi, Folyo kapama aygıtı, Poşet kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapatma makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatıcı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Naylon torba kapama makinesi,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67