Su Ürünleri Paketleme Makinesi

312 - Su Ürünleri Paketleme Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Balık Kapatgeç

Türkçe adı : Paslanmaz  Havalı Yanal   Kapatgeç

İngilizce adı:    Multi- Pneumatic Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  Deniz ve gıda ürünlerinin torbalarını çok sağlıklı , sızdırmaz , güvenli  ve albenisi yüksek nitelikte  kapatmak üzere tasarlanmıştır.

Özellikle nemin, tuzun ve suyun bol olduğu kıyı kentlerimizde ki “Deniz ürünleri işletmeleri“ için geliştirdiğimiz bir Kapatgeç türüdür. Yaptığı kaynak ile tam ve kesin sızdırmazlık sağlayarak ürünün raf ömrünü uzatır. Torbanın atılması yada düşmesi gibi durumlarda ağız açılması, ağız yırtılması vb., sorunla karşılaşılmaz. Çok nitelikli, sağlam ve güzel görünüşlü dikiş verir. Paslanmaz olarak masaüstü, devitgenli(motorlu) türleri de bulunur.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması:

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize ve hortumu basınçlı bir hava kaynağına takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Süre ayar düğmesinden Kaynak ısıtma süresini ve Soğutma süresini sola doğru kısa süre konumunda ayarlayınız.

·         Hava basınç ayarı için topuzu yukarı kaldırarak sağa yada sola doğru çeviriniz. Sağa doğru basınç artar. Sola doğru basınç azalır.

·         Deneme yoluyla doğru ayarı bulmak için  boş torba ile dikiş  denemesi yapınız ..

·         Torba ağzını çene arasına  kırışıksız biçimde koyunuz.

·         Ayak yada el ile Elektrik düğmesine  dokunarak, çenenin kapanmasını sağlayınız. Işık sönünce çene kendiliğinden açılacaktır. Torbayı alarak dikişine bakınız.

·         Alınan torbanın dikişi erimiş ise ısıtmayı kısaltınız, dikiş yetersiz ise ısıtmayı artırınız. Yeterli Soğutma süresinin nitelikli dikiş vereceğini unutmayınız.

·         Doğru süreyi bulduktan sonra, BİTTİ ışığının sönmesini bekleyerek çalışabilirsiniz.
Ürün Etiketleri
Naylon rulo kaynak, Balonlu çuval yapıştırma, Balonlu poşet birleştirme, naylon rulo yapıştırma, Sera naylonu kaynak, Sera naylonu onarım, Ayaklı paşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Kesicili poşet kapama, Motorlu naylon kapama, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Manyetik naylon eritme kapama ma, Büyük çeneli naylon kaynak makin, El baskılı torba yapıştırma maki, Basit naylon kapama, Kullanışlı torba kapama makines, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Kollu kapatgeç, Düz kapatgeç, Kesicili kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Plastik ısıtma yapıştırma, Taşınır naylon yapıştırma makine, Taşınabilir plastik torba kaynak, Naylon kesme torba yapma makines, Naylon - Plastik ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Balonlu, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Ayaklı ağız kapama, Masalı poşet kapama, Sehpalı torba yapıştırma, Makas türü naylon yapıştırma mak, Pense türü plastik kaynak makine, Sterilizasyon torbası kapama, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Medikal kapama, Medikal poşet ağız kapama makin, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Otomatik kapama, Elektromanyetik kaynak yapıştırm, Elektro mıknatıslı naylon yapışt, Çoklu naylon kapama cihazı, Su ürünleri kapama, Deniz ürünleri poşeti yapıştırm, Balık ambalaj makinesi, Balık, Yengeç ambalaj cihazı, Göl ürünleri ambalaj cihazı, Balonlu torba kaynak, Yoğruk yapıştırma, Torba yapıştırma makinesi, Naylon eritme yapıştırma, Naylon eritme, Plastik ısıtma, Plastik torba ağız kaynak donan, Poşet ambalaj, Torba ambalaj, Poşet kapat, Kapatgeç, Torba ağzı kapama makinesi, Folyo ağız kaynak, Plastik kaynak, Plastik yapıştırma, Naylon kaynak, Folyo yapıştırma, Folyo kaynak makinesi, Folyo kapama aygıtı, Poşet kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapatma makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatıcı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Naylon torba kapama makinesi,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67