Serum Torbası Kelebek Büzme Otomatik Makinesi (videosunu izleyebilirsiniz )

602 - Serum Torbası Kelebek Büzme Otomatik Makinesi (videosunu izleyebilirsiniz )

Bu ürünü sipariş et

 

Model:   1310 Kelebek büzgeç

Türkçe adı :  Kelebek Büzgeç

İngilizce adı:    serum stopper

Kullanım alanları:  Serum torbalarının üretiminde iğne sokmak için kullanılan dip tapa, yada bizim adlandırmamız ile “İĞNE KELEBEĞİ“ ağzını büzen makinadır. Serum sıvısına ilaç göndermek için takılan ve uç kanatları koparılarak ulaşılabilen bu kelebek, serum üretimi için önemli bir parçadır. Yıllarca yurt dışından getirilen kelebek, Türkiye'de ilk kez tümüyle Türk tasarımı ve üretimi olarak gerçekleştirildi

Teknik Özellikler     El değmeden  tümüyle özedimli(otomatik) işler. Silinemez toplam sayı ile silinebilir günlük sayı göstergesi vardır.Ortam sıcaklığına bağlı olarak 850 ile 1.250 ad/saat üretim yapar

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması Dört duraklı  tümüyle özedimli (otomatik ) makine şöyle çalışır;

Titreşimli besleyiciye doldurulan ham kelebek, önce tek konumlu olarak besleme yolu üzerinden çanak çıkış ağzına tek konumlu olarak gelir.

Yaklaşık 75 derece açıyla “Düşme yerleştirme yuvasına” ve oradan da taşıma tekerine basınçlı hava yuvağının yardımıyla yerleştirilir.

Özel kamlı ve hava gücü ile işleyen dur/dön “Döner tekerleği” birinci duraktan aldığı kelebeği, ikinci durağa döndürerek taşır.

İkinci durağa gelen kelebek, Yaklaşık 450 derece sıcak hava üfleyen çene arasına girer ve orada ısınır.

Yine ikinci duraktan, üçüncü durağa ulaşan ısınmış kelebek, iki çene arasına gelerek uç bölümünün ezilmesi sağlanır. Ara bölgede sıcak malın basınçlı hava ile soğuması sağlanır.

En sonunda dördüncü çıkış durağına gelen kelebek, çıkarıcı yardımıyla yerinden alınarak çıkış yolu üzerinden biten mal kutusuna düşer. Yanlış işlem anında kelebekbüzgeç, kendiliğinden durur. Çalışanı uyarır. Silinemez toplam sayı ile silinebilir günlük sayı göstergesi vardır.Ortam sıcaklığına bağlı olarak 850 ile 1.250 ad/saat üretim yapar..
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67