Pnömatik Galoş Üretim Makinesi

105 - Pnömatik Galoş Üretim Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: Kartonsuz - Edik-5

Türkçe adı : Kartonsuz  Galoş Makinesi

İngilizce adı:   Disposable plastic overshoes  semi –automatic  production machinery

Kullanım alanları: Ev ya da iş ortamında ,  birkaç kişinin bir araya gelmesi  ile  birlikte  galoş üretmek  , satmak , eğitmek ve para kazanmak söz konusudur.  Ayrıca  Özürlü Eğitim  Merkezlerinde , Galoş üretme ilgisi  artarak sürmektedir. Üretilen Galoş ;  Hastane ,Dişçi , Sağlık ocakları , Sağlık merkezleri, Hayvan bakım evleri,Gıda üretim merkezleri,Laboratuar,Spor ve Güzellik  salonları, Temiz oda , Ar-ge merkezleri ,yemek fabrikaları ve benzeri yerlerde kullanılır

Teknik Özellikler:Bms kuruluşunun özgün tasarımı olup , yarı otomatik olarak tek kişi çalışabilir. Tek kişi ile  çalışma verimine ve çalışma hızına bağlı olarak  yaklaşık 3500 ile 6500  adet/gün, galoş üretilebilir. Ölçüler ; ağırlık= 21 kg, Güç= 225 Watt /220V. Boyut= 600x600x1160 mm. Aylık elektrik tüketimi yaklaşık 15 tl ‘dir.CE özellikleri taşır. Kullanım güvenliği  yüksektir. Yolda bırakmaz  . Nitelikli , uzun ömürlü  ve çalışanı yormayan bir makinedir.

*Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :  Galoş üretimi şöyledir; Galoş torbası 36-38X16-20 cm ölçülerinde hazır satın alınır (Naksan-G.Antep:0.342.2112210)  Önde bulunan biri yaylı iki adet üst boynuz ucuna Naylon el yardımıyla takılır. Boynuz üzerinde bulunan lastik kertiğine yine el ile lastik takılır. Ardından yanda bulunan BAŞLA düğmesine basılır ve EDİK-5 kendiliğinden özedimli olarak işlemeye başlar ve tüm bu işlemleri el değmeden kendisi yapar.

·   Anakafayı  geriye iter.

·   Galoş kulağını büker

·   Galoşu yalıtım dili içine sokar

·   Çene iner ve kaynak yapar

·   Çene kalkar ve anakafa geri gelir

·   Biten galoşu yandan fırlatıp atar .. Toplam süre yaklaşık 2,3 – 3 Sn.dir

Her kalınlıkta ki naylondan Galoş üretebilir .  Bu Galoşun  üstünlükleri: Kısa kulaklı /  tek lastikli / sağlam yassı tel kaynaklı ve gereğinde kalın naylonlu yapısıyla sağlam ve aranılan özelliklerdedir.

EDİK-5 Çene silikon, Teflon ve mikanit ile güçlendirilmiştir. Tel kafaları bakır yaylıdır. Dolayısıyla tel ve bez ömrü pek yüksektir. Bez tutucu çıtalar paslanmazdır. CE belgelidir. Tüm hareketli parçalar ek kaynaklı lamalar ile güçlendirilmiştir. Kolay kullanımlı olup aylık elektrik tüketimi yaklaşık 13,5 TL dir. Gövde toz fırın boyalı özelliği ile aşınmaya ve paslanmaya karşı da çok dirençlidir. 
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67