Pnömatik Galoş Üretim Makinesi

104 - Pnömatik Galoş Üretim Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: Kartonsuz - Edik-4

Türkçe adı : Kartonsuz  Galoş Makinesi

İngilizce adı:   Disposable plastic overshoes  semi –automatic  production machinery

Kullanım alanları: Ev ya da iş ortamında ,  birkaç kişinin bir araya gelmesi  ile  birlikte  galoş üretmek  , satmak , eğitmek ve para kazanmak söz konusudur.  Ayrıca  Özürlü Eğitim  Merkezlerinde , Galoş üretme ilgisi  artarak sürmektedir. Üretilen Galoş ;  Hastane ,Dişçi , Sağlık ocakları , Sağlık merkezleri, Hayvan bakım evleri,Gıda üretim merkezleri,Laboratuar,Spor ve Güzellik  salonları, Temiz oda , Ar-ge merkezleri ,yemek fabrikaları ve benzeri yerlerde kullanılır

Teknik Özellikler:Bms kuruluşunun özgün tasarımı olup , yarı otomatik olarak tek kişi çalışabilir. Tek kişi ile 2500-5000 adet/gün, galoş üretilebilir. Ölçüler ; ağırlık= 19 kg, Güç= 225 Watt /220V. Boyut= 600x600x1160 mm. Aylık elektrik tüketimi yaklaşık 13 tl ‘dir.CE özellikleri taşır. Kullanım güvenliği  yüksektir. Yolda bırakmaz  . Nitelikli , uzun ömürlü  ve çalışanı yormayan bir makinedir.

*Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :  Galoş üretimi şöyledir; Galoş torbası 36-38X16-20 cm ölçülerinde hazır satın alınır (Naksan-G.Antep:0.342.2112210) Önde bulunan biri yaylı iki adet üst boynuz ucuna naylon el yardımıyla takılır. Boynuz üzerinde bulunan lastik kertiğine yine el ile lastik takılır. Anakafa, el ile arkaya doğru itilince, EDİK-4 kendiliğinden özedimli olarak işlemeye başlar ve tüm şu işlemleri el değmeden kendsi yapar.

·   Galoş kulağını büker

·   Galoşu yalıtım dili içine sokar

·   Çene iner ve kaynak yapar

·   Çene kalkar ve anakafa geri gelir

·   Biten galoşu yandan fırlatıp atar.

Toplam makine süresi yaklaşık 2,5- 3 Sn dir. Çalışan kişi de Galoş torbası ve Lastiği yaklaşık 2,5 – 3 Sn de takar. Böylece ortalama 5- 6 Sn de bir  makine  biten galoşu yandan fırlatıp atar.

Her kalınlıktan yapılabilen bu galoşun üstünlükleri: Kısa kulaklı, tek lastikli, sağlam yassı tel kaynaklı ve gereğinde kalın naylonlu yapısıyla sağlam ve aranılan özelliklerdedir. EDİK-4 çene silikon, Teflon ve mikanit ile güçlendirilmiştir. Tel kafaları bakır yaylıdır. Dolayısıyla tel ve bez ömrü çok yüksektir. Bez tutucu çıtalar paslanmazdır.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67