Otomatik Besleme Sistemi Kazanı

603 - Otomatik Besleme Sistemi Kazanı

Bu ürünü sipariş et

 

Model:   340- Kazan

Türkçe adı :  Titreşimli besleyiciler

İngilizce adı:    Vibration Feeder

Kullanım alanları:   Özedimli donanımların üretiminde olmazsa olmaz bölümlerden en önemlisi "Titreşimli besleyicilerdir". Genel üretimini, tasarımını ve beslenecek parçaya göre iç tuzakları, engelleri deneyerek sağlıyoruz. Parçayı Besleyiciden istenilen sayıda ve istenilen konumda çıkarabiliriz.Uzmanlık gerektiren  bu alanda  Makine üreticilerinin gereksinim duyduğu özel besleme kazanlarını tasarlar üretiriz.

Teknik Özellikler  Donanım tasarımı yapan kuruluşlar, gereksinim duydukları üretim alanında işleyecekleri ürünü el değmeden işlem durağına göndermek yada beslemek için kullanabilecekleri çanak besleyicileri paslanmaz çelikten 100mm çaptan 800mm çapa değin üretiyoruz.

Parça biçimine ve gerecine bağlı olarak dakikada 60 ile 300 adet malı çıkış yoluna iletebiliriz.

Çanak türü Besleyiciler dışında aşağıdaki DÜZ İLERLEMELİ BESLEYİCİLER de üretebiliriz.

Besleyici türleri =

İÇTEN TIRMANMALI DİK ÇANAK
DIŞTAN TIRMANMALI DİK ÇANAK

İÇTEN TIRMANMALI YAYVAN ÇANAK

ÇOK YOLLU ÇANAK

TEKLİ  DÜZ YÜRÜTMELİ

ÇOKLU DÜZ YÜRÜTMELİ

 Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :   220V ve değişik güçlerde üretilir. Çanak içine boşaltılan örneğin bir şişe kapağını el değmeden  şişe ağzı yoluna düzgün sıralanmış olarak besleyen donanımdır. Eşuyumlu titreşim ilkesine göre çalışır.