Naylon Torba Ağzı Havalı Kaynak Makinesi

311 - Naylon Torba Ağzı Havalı Kaynak Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Havalı Yanal

Türkçe adı : Yanal  Havalı  Kapatgeç

İngilizce adı:   İmpuls  Pneumatic  Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  Çok sayıda ağız kapatmak  için  uygundur .

Masa üstü havalı “YANAL Kapatgeç“, çene uznluğu ,400 mm den  1200 mm ‘ e değin üretilir. Dikiş eni 2 ile10 mm arasında isteğe bağlı yapılır. Çok sağlam , gösterişli ve yorulmadan sürekli aynı nitelikte kaynak aranan yerlerde  sıkça kullanılır. Günlük üç-beş bin  yada daha üstü kapatma için elverişlidir. Hemen her türlü  Yoğruk katmanlı (lamine edilmiş termo plastik poşet) PE, OPP, PP. PVC .torbaların ağız yapıştırması için  uygundur.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

 Çene baskı ayarı, basınçlı hava üzerinden ayarlanabilir. Pnömatik devre, tüm yardımcı donanımı ile birlikte Kapatgeç üzerinde yerini alır. Kullanımı çok kolaydır. Çalışanı yormaz. Sürekli aynı özellikte, sağlamlıkta kaynak dikişi verir. İstendiğinde silinebilir günlük kapatma sayısı ile silinemez toplam sayıyı “ışıklı sayısal gösterge“ üzerinden okuyabilirsiniz.  

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize, hava hortumunu da bir basınçlı hava kaynağına takınız. 

·         Masa üstü Kapatgeçi, nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Komuta bölgesinde bulunan düğmeler ile basınç saatine bakarak 25-30 PSI çene baskı ayarını, kaynak ısıtma süresini, kaynak soğutma süresini ve çene yukarıda bekleme süresini isteğinize bağlı olarak ayarlayınız.

·         SÜREKLİ yada TEKBAS diye iki seçenekli olan seçim düğmesinden önce TEKBAS ‘ı seçiniz.

·         Torba kulağını çene arasına düzgünce koyup ayak yada el düğmesine basınız.

·         Kesinlikle elinizi özellikle  işleyiş öncesi  çene arasına sokmayınız .

·         Süre dolduktan sonra çene kendiliğinden açılacaktır. Torbayı alınız ve dikişin sağlamlığına bakınız

·         Erimiş ise öncelikle süreyi yada basıncı azaltınız. Zayıf ise süreyi artırınız. İleri durumda basıncı da artırabilirsiniz.

·         Eğer doğru ayarı sağladıysanız. SÜREKLİ konuma getirip. Kapatgeçin hiç el değmeden düzenli olarak İNME-ISITMA-SOĞUTMA-KALKMA-BEKLEME ve yine İNME işlemlerini ardışık olarak yaptırtabilirsiniz.

Burada kullanıcı düzenli olarak yalnızca çene arasına torba koyup biten torbayı alacaktır. BEKLEME süresini kendi çalışma hızına göre ayarlayabilir
Ürün Etiketleri
Dirimsel torba ağız kapama aygı, Basit naylon kapama, Ayaklı ağız kapama, Düz kapatgeç, Naylon - Plastik ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Kollu kapatgeç, pnömatik torba ağzı yapıştırma m, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Sera naylonu onarım, Yoğruk yapıştırma, Ayaklı paşet kapama, naylon rulo yapıştırma, Balonlu torba kaynak, Naylon kesme torba yapma makines, Balonlu çuval yapıştırma, Naylon eritme yapıştırma, Torba yapıştırma makinesi, Naylon rulo kaynak, Plastik torba ağız kaynak donan, Poşet ambalaj, Plastik ısıtma, Torba ambalaj, Naylon eritme, Torba ağzı kapama makinesi, Kapatgeç, Folyo yapıştırma, Plastik kaynak, Çok çeneli naylon yapıştırma, Poşet kapat, Naylon kaynak, Folyo ağız kaynak, Poşet kapatma makinesi, Folyo kaynak makinesi, Plastik yapıştırma, süngerli torba kaynak makinesi, Poşet kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Folyo kapama aygıtı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Poşet yapıştırma makinesi, Naylon torba kapama makinesi, Poşet kapatıcı, Balonlu, Sehpalı torba yapıştırma, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Sterilizasyon torbası kapama, Medikal poşet ağız kapama makin, Makas türü naylon yapıştırma mak, Pense türü plastik kaynak makine, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Masalı poşet kapama, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Kesicili kapatgeç, Taşınabilir plastik torba kaynak, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Plastik ısıtma yapıştırma, Taşınır naylon yapıştırma makine, Seyyar poşet kaynak, Medikal kapama, Sera naylonu kaynak, Kesicili poşet kapama, Motorlu naylon kapama, Balonlu poşet birleştirme, Manyetik naylon eritme kapama ma, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Büyük çeneli naylon kaynak makin, Motorlu Plastik kaynak makinesi, El baskılı torba yapıştırma maki, Otomatik kapama, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Pnömatik ağız kaynak makinesi, Kullanışlı torba kapama makines,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67