Naylon ve Sterilizasyon Torba Ağzı Motorlu Kapama Makinesi

219 - Naylon ve Sterilizasyon Torba Ağzı Motorlu Kapama Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Motorlu  Yanal

Türkçe adı : Yanal  Motorlu  Kapatgeç

İngilizce adı:   İmpuls  Automatic  Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  Nitelikli , sağlam  ve yormadan yüksek sayıda ağız kapatmak için uygundur. .Masa üstü Devitgenli , Motorlu “YANAL KAPATGEÇ“, 400 ile 1200mm eninde, 2 ile 10mm dikiş genişliğinde ki kaynağı ile sağlam ve gösterişli kaynak aranan yerlerde  sıkça kullanılır. Günlük bin -beş bin  yada daha üstü kapatma için elverişlidir. Hemen her türlü  Yoğruk katmanlı(lamine edilmiş plastik poşet) PE, OPP, PP, PVC vb. torbaların ağız yapıştırması için  uygundur.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

Komuta kutusu üzerinden denetlenen düzenekte üç ayar düğmesi bulunur. İlki, kaynak ısıtmalı baskı süre ayar düğmesi ikincisi, kaynak baskılı soğutma süre ayar düğmesi ve üçüncüsü ise, çene yukarıda boş bekleme süre ayar düğmesi. Ayrıca, çene basınç ayarı kam düzeneği üzerinden yapılır. Ayrıca iki türlü işletim için seçim düğmesi bulunur. Ayakta yada el de “Tek basma düğmesi” (TEKBAS) . Diğer seçenek ise “Sürekli basma düğmesi“ (SÜREKLİ) Böylece, kapatgeç sürekli olarak el değmeden iner-bekler ve kalkar yada el komutalı olarak bir kez işler. Sonra yine düğmeye basılır işletilir.

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Komuta kutusundan Kaynak ısıtma süresini, Soğutma süresini ve yukarıda bekleme süresini sola doğru kısa süre konumunda ayarlayınız.

·         Deneme yoluyla doğru ayarı bulmak için, boş torba alınız.

·         Torba ağzını çene arasına  kırışıksız biçimde koyunuz.

·         Seçim düğmesini TEKBAS’a getiriniz.

·         Düğmeye basınız. Çene açılınca torbayı alıp dikişe bakınız.

·         Dikiş erimiş ise ısıtmayı kısaltınız, dikiş yetersiz ise ısıtmayı artırınız. Yeterli Soğutma süresi nitelikli dikiş verir.

·         Doğru süreyi bulduktan sonra, Sürekli konumda çalışabilirsiniz.

·         Eğer özellikle çok ince torbalar da çene basıncı yetersiz ise, Kam üzerinde bulunan ayar vidasından, çeneyi aşağı doğru 0,5-2mm. indirerek  istenen değere getiriniz. Eğer çok ince yada çok kalın gereç kullanılacaksa doğru basıncı deneyerek bulunuz.
Ürün Etiketleri
sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Sterilizasyon torbası kapama, Naylon kaynak, Pense türü plastik kaynak makine, Makas türü naylon yapıştırma mak, Plastik yapıştırma, Sehpalı torba yapıştırma, Masalı poşet kapama, pnömatik torba ağzı yapıştırma m, Otomatik kapama, Folyo ağız kaynak, Plastik kaynak, Pnömatik ağız kaynak makinesi, Kapatgeç, Poşet kapat, Torba ambalaj, Torba ağzı kapama makinesi, Poşet ambalaj, Plastik ısıtma, Naylon eritme, Plastik torba ağız kaynak donan, Naylon eritme yapıştırma, Torba yapıştırma makinesi, Balonlu torba kaynak, Yoğruk yapıştırma, naylon rulo yapıştırma, Balonlu poşet birleştirme, Naylon rulo kaynak, Balonlu çuval yapıştırma, Sera naylonu kaynak, Sera naylonu onarım, Seyyar poşet kaynak, Ayaklı paşet kapama, Kesicili poşet kapama, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu naylon kapama, Manyetik naylon eritme kapama ma, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Büyük çeneli naylon kaynak makin, El baskılı torba yapıştırma maki, Basit naylon kapama, Medikal poşet ağız kapama makin, Kullanışlı torba kapama makines, Düz kapatgeç, Kesicili kapatgeç, Kollu kapatgeç, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Çok çeneli naylon yapıştırma, Plastik ısıtma yapıştırma, Taşınabilir plastik torba kaynak, Taşınır naylon yapıştırma makine, Naylon kesme torba yapma makines, Naylon - Plastik ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Folyo yapıştırma, Folyo kapama aygıtı, Folyo kaynak makinesi, Poşet kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatma makinesi, Poşet kapatıcı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Balonlu, Naylon torba kapama makinesi, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Ayaklı ağız kapama, Medikal kapama,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67