Hızlı Galoş Üretim Makinesi

103 - Hızlı Galoş Üretim Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: Kartonsuz - Edik-3

Türkçe adı : Kartonsuz  Galoş Makinesi

İngilizce adı:   Disposable plastic overshoes  semi –automatic  making machinery

Kullanım alanları: Ev ya da iş ortamında ,  birkaç kişinin bir araya gelmesi  ile  birlikte  galoş üretmek  , satmak , eğitmek ve para kazanmak söz konusudur.  Ayrıca  Özürlü Eğitim  Merkezlerinde , Galoş üretme ilgisi  artarak sürmektedir. Üretilen Galoş ;  Hastane ,Dişçi , Sağlık ocakları , Sağlık merkezleri, Hayvan bakım evleri,Gıda üretim merkezleri,Laboratuar,Spor ve Güzellik  salonları, Temiz oda , Ar-ge merkezleri ,yemek fabrikaları ve benzeri yerlerde kullanılır

Teknik Özellikler:Bms kuruluşunun özgün tasarımı olup , yarı otomatik olarak tek kişi çalışabilir. Tek kişi ile 1500-2000 adet/gün, galoş üretilebilir. Ölçüler ; ağırlık= 16 kg, Güç= 225 Watt /220V. Boyut= 600x600x1160 mm. Aylık elektrik tüketimi yaklaşık 10 tl ‘dir.CE özellikleri taşır. Kullanım güvenliği  yüksektir. Yolda bırakmaz  . Nitelikli ve uzun ömürlü bir makinedir.

*Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :  Galoş üretimi şöyledir; Galoş torbası 36-38X16-20 cm ölçülerinde hazır satın alınır (Naksan-G.Antep:0.342.2112210) Önde bulunan biri yaylı iki adet üst boynuz ucuna naylon el yardımıyla takılır. Boynuz üzerinde bulunan lastik kertiğine yine el ile lastik takılır. Anakafa, el ile arkaya doğru itilince, ”Galoş kulak bükme ve dile girme” el değmeden makine yardımıyla kendiliğinden olur. Ayak ile ışık sönünceye dek basılır .Işık sönünce  Anakafa geri çekilerek biten galoş yandan çıkarılarak alınır. 10 mikron gibi çok ince galoş naylonundan  200 mikron gibi çok kalın  galoş naylonuna değin tüm kalınlıkları  sorunsuz işler . Ürettiği galoşun şu üstünlükleri vardır.: Kısa kulaklı, tek lastikli, sağlam yassı tel kaynaklı ve gereğinde çok kalın naylonlu yapısıyla sağlam ve aranılan özelliklerde galoş üretir.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67