Galoş Üretim Makinesi

101 - Galoş Üretim Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: Masaüstü - Edik-1

Türkçe adı :  Kartonlu  Galoş Makinesi

İngilizce adı:  Disposable plastic overshoes production machinery

 Kullanım alanları: Ev ya da iş ortamında ,  birkaç kişinin bir araya gelmesi  ile  birlikte  galoş üretmek  , satmak , eğitmek ve para kazanmak söz konusudur.  Ayrıca  Özürlü Eğitim  Merkezlerinde , Galoş üretme ilgisi  artarak sürmektedir.Üretilen Galoş ; Hastane ,Dişçi , Sağlık ocakları , Sağlık merkezleri, Hayvan bakım evleri,Gıda üretim merkezleri,Laboratuar,Spor ve Güzellik  salonları, Temiz oda , Ar-ge merkezleri ,yemek fabrikaları ve benzeri yerlerde kullanılır..

Teknik Özellikler: En yalın tasarımlısı olup tek yada çok kişi ile birlikte çalışmaya uygundur. Tek kişi ile 400-700 adet/gün, 3 kişi  ile 2-3 bin adet /gün galoş üretilebilir. Ölçüler ; ağırlık= 6 kg, Güç= 225 Watt /220V. Boyut= 440x120x150 mm. Aylık elektrik tüketimi yaklaşık 10 tl ‘dir.CE özellikleri taşır. Kullanım güvenliği  yüksektir. Yolda bırakmaz  . Nitelikli ve uzun ömürlü bir makinedir.

*Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :  Galoş üretimi şöyledir; Galoş torbası 36-38X16-20 cm ölçülerinde hazır satın alınır (Naksan-G.Antep:0.342.2112210) torba içine1,5-3mm kalınlığında mukavva sokulur. Olabildiğince ağızdan aşağı 25-30mm ye lastik takılır. Lastik sınırından aşağıya doğru kulak kıvrılır. Kıvrık kulaklı içi mukavvalı naylon torba EDİK-1 çene arasına konulur ve el ile basınç uygulanır. Işık sönünce işlem bitmiştir. Galoşu mukavvadan çıkararak alabilirsiniz.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67