Galoş Yapma ve Giydirme Makinesi

106 - Galoş Yapma ve Giydirme Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: Sıcak hava üfleme

Türkçe adı : Galomat

İngilizce adı:   CPE Plastik Overshoes making and dressing Automatic machinery

Kullanım alanları:.  Çok yoğun sayıda  geçişin olduğu  Hastane ,Dişçi , Sağlık ocakları , Sağlık merkezleri, Hayvan bakım evleri,Gıda üretim merkezleri,Laboratuar,Spor ve Güzellik  salonları, Temiz oda , Ar-ge merkezleri ,yemek fabrikaları , Elektronik fabrikaları ve benzeri yerlerde kullanışlıdır.

Teknik ÖzelliklerPatentli ürün olarak dünyada Yapılmış ilk örnektir. Alıcı isteği doğrultusunda geliştirilen,patenti alınarak hakları korunan tümüyle özedimli bir donanımdır.

*Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması. 6.000 galoşluk makarası yerine takıldıktan sonra, aygıt; hiç el değmeden tek ayaklık galoş taslağını yerine iter, boy keser. Ayaklık yerine basıldığında yaklaşık 3 sn içerisinde ayağa göre galoşu uygun sıkılıkta yapar ve giydirir. Galoşlu ayak yerinden çekilip diğer ayak konulacağı anda aygıt 2-3sn içerisinde yeni ayak için hazır duruma gelir. Söz konusu aygıt başarıyla tasarlanmış, üretilmiş ve deneme sonrası patenti ile birlikte alıcısı TAYA makineye sunulmuştur. Satışı anılan kuruluş yapmaktadır.

 
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67