Büyük Naylon Torba Manyetik Yapıştırma Makinesi

307 - Büyük Naylon Torba Manyetik Yapıştırma Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Büyük Ayak-M

Türkçe adı : Büyük Ayaklı  Çekitsel Kapatgeç

İngilizce adı:    Foot  İmpuls  Magnet Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  1000 – 3000 gibi çok sayıda ki büyük ve ağır torbanın ağzını kapatmak üzere tasarlanmıştır. Çalışana bağlı olarak değişebilecek kaynak niteliğinin değişmesini önlemek ve sürekli aynı nitelikte ki dikişi yorulmadan elde etmek üzere  geliştirilen bir üst türdür.

Ağız genişliği 2500mm ye dek üretilen içi dolu tüm torbaların ağızlarını çok sağlam ve kaynak dikişini albenili olarak yapan “Büyük Ayaklı Elektromanyetik Kilitli Kapatgeç “. Türüdür. Önünde çene genişliğine uygun aşağı-yukarı yüksekliği ayarlanılabilen sehpası bulunur. Alt bölümde bulunan Ayakça(pedal)yardımıyla çok yumuşak bir güçle yormadan basınç uygulayabilirsiniz. Ayakça yoluyla iletilen güç, Üst çeneye ayarlı çubuk yoluyla ulaşır. Kullanımı çok kolay, uzun ömürlü ve ağır hizmet türü bir makinedir.

 Eğer sürekli  24 saat çalışılması istendiğinde  çenelerin soğultulması için özel kapalı devreli  “SU SOĞUTMALI ÇENE“ bulunan Soğutaçlı Kapatgeç üretimimiz de bulunmaktadır.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Süre ayar düğmesinden Kaynak ısıtma süresini(büyük çenelerde) Soğutma süresini sola doğru kısa süre konumunda ayarlayınız.

·         Deneme yoluyla doğru ayarı bulmak için, boş torba kullanınız.

·         Torba ağzını çene arasına  kırışıksız biçimde koyunuz.

·         Ayak  elektrik düğmesine bir kez basarak, çenenin kapanmasını sağlayınız.

·         Çene kapandıktan sonra ayağınızı pedal üzerinden çekiniz.

·          Işık sönünce  çene kendiliğinden açılacaktır. torbayı alarak dikişine bakınız.

·         Alınan torbanın dikişi erimiş ise ısıtmayı kısaltınız, dikiş yetersiz ise ısıtmayı artırınız. Yeterli Soğutma süresi nitelikli dikiş verir.

·         Doğru süreyi bulduktan sonra, BİTTİ ışığının sönmesini bekleyerek çalışabilirsiniz.

BİLGİ  Ayakçaya bastığınız da alt bölümde bulunan Balkıçekitsel sarınç(elektro manyetik bobin) Ayakçayı yakalar ve çekitsel olarak kilitler.Bu ilk basmadan sonra ayağınızı ayakça üzerinde basılı tutmaya gerek yoktur. Kaynak işlemi boyunca Çekitsel güç çeneyi basılı tutacak.Süre dolunca da kendiliğinden açılmasını sağlayacaktır.
Ürün Etiketleri
Manyetik naylon eritme kapama ma, Büyük çeneli naylon kaynak makin, El baskılı torba yapıştırma maki, Basit naylon kapama, Kullanışlı torba kapama makines, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Düz kapatgeç, Kollu kapatgeç, Kesicili kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Plastik ısıtma yapıştırma, Taşınır naylon yapıştırma makine, Taşınabilir plastik torba kaynak, Naylon kesme torba yapma makines, Kağıt torba yapıştırma, Naylon - Plastik ağız kapama, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Balonlu, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Ayaklı ağız kapama, Masalı poşet kapama, Sehpalı torba yapıştırma, Makas türü naylon yapıştırma mak, Sterilizasyon torbası kapama, Pense türü plastik kaynak makine, Medikal kapama, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Medikal poşet ağız kapama makin, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Otomatik kapama, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Elektromanyetik kaynak yapıştırm, Torba yapıştırma makinesi, Elektro mıknatıslı naylon yapışt, Naylon eritme yapıştırma, Naylon eritme, Plastik ısıtma, Plastik torba ağız kaynak donan, Poşet ambalaj, Torba ambalaj, Poşet kapat, Kapatgeç, Torba ağzı kapama makinesi, Plastik kaynak, Folyo ağız kaynak, Plastik yapıştırma, Naylon kaynak, Folyo yapıştırma, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Folyo kaynak makinesi, Folyo kapama aygıtı, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu naylon kapama, Kesicili poşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Ayaklı paşet kapama, Sera naylonu onarım, Sera naylonu kaynak, Balonlu poşet birleştirme, Balonlu çuval yapıştırma, Balonlu torba kaynak, naylon rulo yapıştırma, Naylon rulo kaynak, Yoğruk yapıştırma, Poşet kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapatma makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatıcı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Naylon torba kapama makinesi,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67