Elektromıknatıs çekmeli plastik-naylon Kaynak Makinesi

302 - Elektromıknatıs çekmeli plastik-naylon Kaynak Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Yanalay- M

Türkçe adı : Ayaklı Çekitsel Yanal  Kapatgeç

İngilizce adı:     Foot  İmpuls  Electromagnet  Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler: 2000 adedi bulan ağır torbalar içinde ağız kaynağına uygundur. Yorgunluğa ve kişiye bağlı olarak değişebilecek kaynak niteliğinin değişmesini önlemek için geliştirilen bir üst türdür.

Ağız genişliği 2000mm ye dek olan içi dolu tüm torbaların ağızlarını çok sağlam ve kaynak dikişini albenili olarak yapan “Ayaklı Kapatgeçlerdir“. Önünde çene genişliğine uygun aşağı-yukarı yüksekliği ayarlanılabilen sehpası bulunur. Alt bölümde bulunan Ayakça(pedal)yardımıyla çok yumuşak bir güçle yormadan basınç uygulayabilirsiniz. Ayakça yoluyla iletilen güç, Üst çeneye ayarlı çubuk yoluyla ulaşır. Kullanımı çok kolay, uzun ömürlü ve ağır hizmet türü bir makinedir. Ayağınızı bir kez bastıktan sonra pedalda tutmaya gerek yoktur çünkü Elektro manyetik kilit devreye girer.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Süre ayar düğmesinden Kaynak ısıtma süresini(büyük çenelerde) Soğutma süresini sola doğru kısa süre konumunda ayarlayınız.

·         Deneme yoluyla doğru ayarı bulmak için, boş torba kullanınız.

·         Torba ağzını çene arasına  kırışıksız biçimde koyunuz.

·         Ayak  elektrik düğmesine bir kez basarak, çenenin kapanmasını sağlayınız.

·         Çene kapandıktan sonra ayağınızı pedal üzerinden çekiniz.

·          Işık sönünce  çene kendiliğinden açılacaktır. torbayı alarak dikişine bakınız.

·         Alınan torbanın dikişi erimiş ise ısıtmayı kısaltınız, dikiş yetersiz ise ısıtmayı artırınız. Yeterli Soğutma süresi nitelikli dikiş verir.

·         Doğru süreyi bulduktan sonra, BİTTİ ışığının sönmesini bekleyerek çalışabilirsiniz.

 

BİLGİ  Ayakçaya bastığınız da alt bölümde bulunan Balkıçekitsel sarınç(elektro manyetik bobin) Ayakçayı yakalar ve çekitsel olarak kilitler.Bu ilk basmadan sonra ayağınızı ayakça üzerinde basılı tutmaya gerek yoktur. Kaynak işlemi boyunca Çekitsel güç çeneyi basılı tutacak.Süre dolunca da kendiliğinden açılmasını sağlayacaktır.

 
Ürün Etiketleri
Sera naylonu onarım, Balonlu poşet birleştirme, Balonlu çuval yapıştırma, Balonlu torba kaynak, Taşınır naylon yapıştırma makine, naylon rulo yapıştırma, Naylon rulo kaynak, Yoğruk yapıştırma, Torba yapıştırma makinesi, Naylon eritme, Naylon eritme yapıştırma, Plastik torba ağız kaynak donan, Poşet ambalaj, Plastik ısıtma, Torba ambalaj, Poşet kapat, Kapatgeç, Torba ağzı kapama makinesi, Plastik kaynak, Plastik yapıştırma, Folyo ağız kaynak, Folyo yapıştırma, Folyo kaynak makinesi, Naylon kaynak, Folyo kapama aygıtı, Poşet kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapatma makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatıcı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Naylon torba kapama makinesi, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Ayaklı ağız kapama, Sehpalı torba yapıştırma, Masalı poşet kapama, Makas türü naylon yapıştırma mak, Pense türü plastik kaynak makine, Sterilizasyon torbası kapama, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Medikal poşet ağız kapama makin, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Medikal kapama, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Basit naylon kapama, Kullanışlı torba kapama makines, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Düz kapatgeç, Kollu kapatgeç, Kesicili kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Plastik ısıtma yapıştırma, Sera naylonu kaynak, Ayaklı paşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Kesicili poşet kapama, Motorlu naylon kapama, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Manyetik naylon eritme kapama ma, Büyük çeneli naylon kaynak makin, El baskılı torba yapıştırma maki, Taşınabilir plastik torba kaynak, Naylon kesme torba yapma makines, Naylon - Plastik ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Otomatik kapama, Elektromanyetik kaynak yapıştırm, Elektro mıknatıslı naylon yapışt,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67