Sürekli Poşet Ağzı Kapama Makinesi

206 - Sürekli Poşet Ağzı Kapama Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: 712-DUY

Türkçe adı : Sürekli Kapatgeç

İngilizce adı:   Rotary Sealers

Kullanım alanları:.  Sağlık gereçleri üreten fabrikalar , Hastaneler, Sağlık  merkezleri gibi Sterilizasyon işleminin yapılacağı yerlerde. Sterilizasyon poşet ağzı kapatmak üzere ayrıca PP ve Lamine edilmiş kağıt torbaların ağız kaynağını yapmak için kullanılır.

Teknik ÖzelliklerTürünün ilk yapılan örneğidir. Dayanıklı ve iki hızlı özelliğiyle tutulan, beğenilen sürekli kapatgeçlerden biridir. Toz fırın boyalı yada paslanmaz gövdeli olarak üretilir.

·         Isı geçidi Teflon bez ile kaplı olup gerektiğinde kullanıcı da bez değişimi yapabilir.

·         Hız 8,5 m/dakika, 12 m/dakika ve 2(iki) hızlıdır.

·         Kaynak dikiş genişliği 12mm

·         İleri-geri çalışabilir. Yanlış işlemde torba geri düğmesi ile çıkarılır.

·         Sıcaklık denetimi Civalı Isıdenetir (Termostat) ile soğutma hava üfleçli

·         Boşa çalışmasını önleyici 17 saniyelik DUYARGA donanımlı ve uzun ömürlü

·         Giriş bölümünde bulunan kayar kılavuz yardımıyla (0-35)mm kulak ayar yeri

Ölçüler; Ağırlık:15kg, En:690mm, Derinlik: 205mm, Yükseklik: 215mm

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :   Eğer kendi kesim masası yoksa ,Kapatgeç uygun bir masa üzerine  yerleştirildikten sonra ana düğme açılır Termostat,  Sterilizasyon poşeti için 200 dereceye , hız isteğe bağlı olarak  6- 20 m/dak. Arasında bir yere getirilir.ve ısınma başlar. Işık söndükten sonra ağzı kapatılması istenen  torba,giriş ağzına uzatıldığında  Kapatgeç ,duyarga üzerinden tetiklenerek çalışmaya başlar.  Ve torbayı içeri alarak ısı geçitinden sonra  Baskı tekerinden geçirerek 12 mm kaynak yapılmış, ağız kapanmış ve işlem bitmiş olarak diğer uçtan çıkarır verir. 
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67