Ayaklı Plastik Kaynak Makinesi

321 - Ayaklı Plastik Kaynak Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Yanalay

Türkçe adı : Ayaklı Yanal  Kapatgeç

İngilizce adı:   İmpuls   Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  Ağız genişliği 1200mm ye dek olan içi dolu tüm torbaların ağızlarını çok sağlam ve kaynak dikişini albenili olarak yapan Ayaklı kapatgeçlerdir. Önünde çene genişliğine uygun aşağı-yukarı yüksekliği ayarlanılabilen sehpası bulunur. Alt bölümde bulunan Ayakça(pedal) yardımıyla çok yumuşak bir güçle yormadan basınç uygulayabilirsiniz. Ayakça yoluyla iletilen güç, Ayak boru içinden yataklı ve gizli olarak geçer. Yukarıdan deve boynuyla üst çeneye ulaşır. Kullanımı çok kolay ve uzun ömürlü bir makinedir.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Süre ayar düğmesinden Kaynak ısıtma süresini(büyük çenelerde) Soğutma süresini sola doğru kısa süre konumunda ayarlayınız.

·         Deneme yoluyla doğru ayarı bulmak için, boş torba alınız.

·         Torba ağzını çene arasına  kırışıksız biçimde koyunuz.

·         Pedala ,Ayakçaya basarak, çenenin kapanmasını sağlayınız. Işık sönünce torbayı alarak dikişine bakınız.

·         Dikiş erimiş ise ısıtmayı kısaltınız, dikiş yetersiz ise ısıtmayı artırınız. Yeterli Soğutma süresi nitelikli dikiş verir.

·         Doğru süreyi bulduktan sonra, BİTTİ ışığının sönmesini bekleyerek çalışabilirsiniz.
Ürün Etiketleri
Torba ağzı kapama makinesi, Naylon kaynak, Kapatgeç, Torba ambalaj, Folyo yapıştırma, Folyo kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapama aygıtı, Folyo kaynak makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatma makinesi, Poşet ağzı kaynak makinesi, Poşet kapatıcı, Naylon torba kapama makinesi, Kağıt torba yapıştırma, Lamineli kağıt torba ağız kapama, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Ayaklı ağız kapama, Masalı poşet kapama, Sehpalı torba yapıştırma, Manyetik naylon eritme kapama ma, Makas türü naylon yapıştırma mak, Sterilizasyon torbası kapama, Pense türü plastik kaynak makine, Basit naylon kapama, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Kullanışlı torba kapama makines, Kesicili kapatgeç, Kollu kapatgeç, Düz kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Taşınır naylon yapıştırma makine, Plastik ısıtma yapıştırma, Taşınabilir plastik torba kaynak, Naylon - Plastik ağız kapama, Büyük çeneli naylon kaynak makin, Naylon kesme torba yapma makines, El baskılı torba yapıştırma maki, Medikal kapama, Medikal poşet ağız kapama makin, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Plastik kaynak, Plastik yapıştırma, Folyo ağız kaynak, Poşet kapat, Plastik torba ağız kaynak donan, Plastik ısıtma, Poşet ambalaj, Naylon eritme yapıştırma, Naylon eritme, Yoğruk yapıştırma, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Naylon rulo kaynak, Torba yapıştırma makinesi, Balonlu torba kaynak, naylon rulo yapıştırma, Balonlu çuval yapıştırma, Sera naylonu kaynak, Balonlu poşet birleştirme, Sera naylonu onarım, Ayaklı paşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Kesicili poşet kapama, Motorlu naylon kapama, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Otomatik kapama,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67