Sürekli Poşet Ağzı Kapama Makinesi

210 - Sürekli Poşet Ağzı Kapama Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: 612-SAY

Türkçe adı : Sürekli Kapatgeç

İngilizce adı:   Rotary Sealers

Kullanım alanları:.  Sağlık gereçleri üreten fabrikalar , Hastaneler, Sağlık  merkezleri gibi Sterilizasyon işleminin yapılacağı yerlerde. Sterilizasyon poşet ağzı kapatmak üzere ayrıca PP ve Lamine edilmiş kağıt torbaların ağız kaynağını yapmak için kullanılır.

Teknik ÖzelliklerDaha hızlı sürekli kapatgeç gereksiniminden dolayı tasarlanıp üretilmiştir. Hızlı olmasının yanında yüksek nitelikli ve sağlam dikişi ile beğenilmektedir. Toz fırın boyalı yada paslanmaz gövdeli olarak üretilir.Kaynak baskı teker basıncı isteğe bağlı ayarlanabilir. Böylece kullnılacak  PP , sterilizasyon ya da

·         Kaynak baskı teker basıncı, üstten bir LE açkı ile ayarlanabilir.

·         Isı geçidi Teflon bez ile kaplı olup gerektiğinde kullanıcı da bez değişimi yapabilir.

·         Hız 6 m/dakika ile 20 m/dakika arasında her hızda çalışır.

·         Kaynak dikiş genişliği 12mm

·         İleri-geri çalışabilir. Yanlış işlemde torba geri düğmesi ile çıkarılır.

·         Sıcaklık denetimi Civalı Isıdenetir (Termostat) ile Soğutma hava üfleçli

·         Boşa çalışmasını önleyici 17 saniyelik DUYARGA donanımlı ve uzun ömürlü

·         Giriş bölümünde bulunan kayar kılavuz yardımıyla 0-35mm kulak ayar yeri

·         Günlük silinebilir SAYICI ve silinemez olmak üzere toplam iki tane sayıcı bulunur

Ölçüler; Ağırlık:17kg, En:650mm, Derinlik:190mm, Yükseklik:165mm

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :   Eğer kendi kesim masası yoksa ,Kapatgeç uygun bir masa üzerine  yerleştirildikten sonra ana düğme açılır Termostat,  Sterilizasyon poşeti için 200 dereceye , hız isteğe bağlı olarak  6- 20 m/dak. Arasında bir yere getirilir.ve ısınma başlar. Işık söndükten sonra ağzı kapatılması istenen  torba,giriş ağzına uzatıldığında  Kapatgeç ,duyarga üzerinden tetiklenerek çalışmaya başlar.  Ve torbayı içeri alarak ısı geçitinden sonra  Baskı tekerinden geçirerek 12 mm kaynak yapılmış, ağız kapanmış ve işlem bitmiş olarak diğer uçtan çıkarır verir. Sayıcı üzerinden işlenmiş torba sayısını günlük silinebilir  ve silinemez toplam sayıyı ,  ışıklı  sayısal gösterge üzerinden gösterir.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67