Yazıcılı Sürekli Poşet Ağzı Kapama Makinesi

213 - Yazıcılı Sürekli Poşet Ağzı Kapama Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: 666-YAZ

Türkçe adı : Sürekli Kapatgeç

İngilizce adı:   Rotary Sealers

Kullanım alanları:.  Sağlık gereçleri üreten fabrikalar , Hastaneler, Sağlık  merkezleri gibi Sterilizasyon işleminin yapılacağı yerlerde. Sterilizasyon poşet ağzı kapatmak üzere ayrıca PP ve Lamine edilmiş kağıt torbaların ağız kaynağını yapmak için kullanılır.

Teknik Özellikler24 m/dakika hız ile dünyanın en hızlı makinesidir. Yazıcı  her hız aralığında çalışır ve Türkçe yazar. Kaynak dikiş niteliği diğerleri gibi yüksektir ve kaynak basıncı ayarlanabilir. Toz fırın boyalı yada paslanmaz gövdeli olarak üretilir.

·         Isı geçidi Teflon bez ile kaplı olup gerektiğinde kullanıcı da bez değişimi yapabilir.

·         Hız 5,5 m/dakika ile 24 m/dakika arasında her hızda çalışır.

·         Kaynak dikiş genişliği 12mm.

·         İleri-geri çalışabilir. Yanlış işlemde torba geri düğmesi ile çıkarılır.

·         Sıcaklık denetimi Civalı Isıdenetir (Termostat) ile yada küçük işlemcili

·         Soğutma hava üfleçli.

·         Boşa çalışmasını önleyici 17 saniyelik DUYARGA donanımlı ve uzun ömürlü

·         Giriş bölümünde bulunan kayar kılavuz yardımıyla 0-35mm kulak ayar yeri.

·         İstendiğinde sayısal göstergeli sıcaklık denetimi ve kendinden kapatır ek devreler de konulabilir.

·         Günlük silinebilir SAYICI ve silinemez olmak üzere toplam iki tane sayıcı bulunur.

·         Dört saat mal verilmezse belgeç(faks) gibi beklemeye geçer. Sabah yeni torba uzatılırsa Duyarga aygıtı ısıtmaya geçirir. Isındıktan sonra yürütmeyi kendi başlatır.

Ölçüler; Ağırlık:21kg, En:668mm, Derinlik: 205mm, Yükseklik: 205mm

Çalışması :   Eğer kendi kesim masası yoksa ,Kapatgeç uygun bir masa üzerine  yerleştirildikten sonra ana düğme açılır Termostat,  Sterilizasyon poşeti için 200 dereceye , hız isteğe bağlı olarak  6- 24 m/dak. Arasında bir yere getirilir.ve ısınma başlar. Işık söndükten sonra ağzı kapatılması istenen  torba,giriş ağzına uzatıldığında  Kapatgeç ,duyarga üzerinden tetiklenerek çalışmaya başlar.  Ve torbayı içeri alarak ısı geçitinden sonra  Baskı tekerinden geçirerek 12 mm kaynak yapılmış, ağız kapanmış ve işlem bitmiş olarak diğer uçtan çıkarır verir. Sayıcı üzerinden işlenmiş torba sayısını günlük silinebilir  ve silinemez toplam sayıyı ,  ışıklı  sayısal gösterge üzerinden gösterir.

Yazıcının Özellikleri: Dili, gösterge Bilgileri, komutlar ve yönlendirmeler Türkçedir.

İletişime ilişkin tüm imleri,simgeleri, ayrıca istenirse özel hastane simgelerini yazar. Hastane adı, kullanıcı adı, seri numara, saat, tarih vb. yazılır. İstenirse Bilgisayar ile birlikte kullanılabilir.

·         Yazıcı LCD gösterge üzerinden düğmeler ile komuta edilir.

·         Yazı sırası sayrı evinin(hastanenin) özelliklerinin isteği doğrultusunda değiştirilebilir, yada ek bir yonga ile yenileri yüklenebilir.

·         Eğer yazıcısız çalışması isteniyorsa, tek düğmeye basmayla yazıcı çalışma dışı bırakılabilir.

·         Eğer olağan üstü koşullarda yazıcıda yada balkıcık(elektronik) donanımında, işlemcide bir bozulma olursa iş yarım kalmayacak biçimde düğmenin sol bölümüne basıldığında Kapatgeç Duyargasız, sayıcısız, 17 saniyesiz, 4 saatsiz ve yazıcısız olarak da çalıştırılabilir. Böylece 666 Kapatgeç’i yol da bırakmaz.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67