Polisitiren , Köpük Kesme ,Yontma Makinesi

709 - Polisitiren , Köpük Kesme ,Yontma Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:   KK - 10

Türkçe adı :  Köpük keser

İngilizce adı:  Hotwire  foam  cutter

Kullanım alanları:

köpük kesmek ve yontmak" amaçlı geliştirdiği yeni ürün ile heykel çamuru yerine, köpük kullanarak istenilen her hangi bir ürünü heykel-çocuk alanı için cam elyaflı oyuncaklar(fiberglas) motorlu taşıtların karoser ve su deposu gibi yüzlerce değişik ürün yapımında pek çok değişik sıcak uç kullanarak kesme, delme, oyma, dilimleme, yontma gibi yetenekleri verebilen yardımcı bir aygıttır. Ayrıca büyük boy kesimler için yada rüzgar gücünden elektrik elde etmek üzere tasarlanan köpük özlü pervanelerinin yapımında "büyük yay köpük keser" ve "kalıplı köpük keser" ürünlerimizde bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Yontucunun, elde bulunan gerilim ayarlayıcı ile sıcak telin sıcaklığını ve çene açıklığını ayarlayabilirsiniz. Düşük gerilim ile çalıştığından güvenliklidir. Her türlü girinti ve çıkıntı için eldeki ayar yeteneği yetmezse yeni uç, yeni kalınlık ve yeni eğimler yaratmak olasıdır

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması

.El yerine “Geliştirilmiş Yardımcı Takım” kullanılarak yapılan çalışmaları kapsar. Bu donanım ile çalışırken, Kesme yanlışları, el titremesi, ölçü yanlışları vb. leri en aza indirgenmiştir.

Bu takımlar ile, “Köpük kütük” üzerinde yapılan çalışmalar şunlardır;

Dilme, Doğrama, Oyma, Pramid kesme, Teker çıkarma, pencere

Oyma, Çokgen kesme, Çokgen oyma, Kuyu çıkarma, Değirmi kesme, Söbü ( oval )kesme, Söbü oyma vb.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67