Poşet Yapma Otomatik Makinesi - KESKAPATGEÇ

220 - Poşet Yapma Otomatik Makinesi - KESKAPATGEÇ

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  400- KK

Türkçe adı : Keskapatgeç

İngilizce adı:    Sterilize Medical bag making machine

Kullanım alanları: Günlük olarak çok sayıda sterilizasyon torbasına gerek duyan Sağlık birimleri , Hastane , Medikal ürünler fabrikası ve benzeri yerler; 50 mm ile 400 mm arası olan Arınlama tomarından ,Sterilizasyon rulosundan , Arınlama torbası (Sterilizasyon poşeti) yada naylon torba vb. elde etmek üzere  kullanılan tümüyle özedimli  donanımdır , otomatik  bir makinedir.

Teknik Özellikler 

Toplam üç motor ile çalışan Elektromekanik bir düzenektir. Küçük bir işlemci ile denetlenir. 50 ile 400mm genişlikte tüm tomarları(rulo) işler. 12 mm eninde sağlam yapıştırma yapar.

Sıcaklık denetimi + /- % 2 “civa Isıdenetir(termostat) “ ile yapılır. Aynı an da örneğin 100 mm lik rulodan 3 adet takılabilir. Bununla ilgili ara yatakları bulunur. Böylece üretim sayısı  üç kat artar.  Üretim hızı dakikade yaklaşık  50 mm en için  yaklaşık 80 adet .,100 mm için  50 adet ve 400 mm en için 15 adet  gibi akranlarından çok hızlıdır. Ağırlığı türlerine göre 22-29 kg arasındadır. .

 Boyutları: En:600-700mm, Yükseklik:280-350mm, Derinlik: 300-350mm. Gövde çizilmeye ve aşınmaya karşı toz fırın boyalıdır.  Paslanmaz  gövdeli olarakta bulunur 

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

Tomar, yuvasına merkezden yataklamalı olarak konulur. Sonra ilk ağızlatması için  merdane açma kolu yada devitgen(motor) sürme  düğmesi kullanılarak mal makine içine sürülür.İşlem denetçiye, torba boyu (50-6.000 mm) ve torba sayısı (1-10.000) girildikten ve ayarlanan sıcaklığa ulaştıktan sonra donanım kendiliğinden işlemeye başlar.

Eğer kesmezse/yapıştırmazsa ve tomar biterse Keskapatgeç kendiliğinden durur ve “eksik işlemi” yazılı ve sesli olarak bildirir ve gösterge sayısal ışıklıdır.

Sesli bildirme 60sn sonra durur. Eğer tomar bitmişse yeni tomar eksik kalan yerden başlayarak işlemini sürdürür.

Isınma işlemi anında “ısınıyor” ışığı ile işlemi bildirir.İlk çalışmada ISINIYOR ışığı söndükten sonra çalışma  başlar. Aşırı ısınma koruması bulunur.

Kesme bıçağı olarak Neşter kullanılmıştır. Değiştirilmesi ve sağlanması çok kolaydır.

Ayak düğmesi yardımıyla dolu torbalar çıkış ağzından içeri verilerek torbanın ağzı kaynak edilebilir. Gerektiğinde, bir torba üzerine 12mm lik Birkaç kez yan yana kaynak yapılabilir.

Hızlı deneme ve az sayıda torba yapıştırmak için, torba boyu gözle izlenerek. Devitgen düğmesine basıp tomar sürülür. Ardından yine özedimli işlem sonrası torba bitmiş olarak düşer Kaynak dikişi çok oluklu değil oluksuz tek parçadır. 
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67