Hortum Rulodan Poşet Yapma Otomatik Makinesi.

401 - Hortum Rulodan Poşet Yapma Otomatik Makinesi.

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  400- ÇK

Türkçe adı : Çavuş Keskapatgeç

İngilizce adı:    Sterilize Medical bag making machine

Kullanım alanları: Günlük olarak çok sayıda sterilizasyon torbasına gerek duyan Sağlık birimleri , Hastane , Medikal ürünler fabrikası ve benzeri yerler; 50 mm ile 400 mm arası olan Arınlama tomarından ,Sterilizasyon rulosundan , Arınlama torbası (Sterilizasyon poşeti) yada naylon torba vb. elde etmek üzere  kullanılan tümüyle özedimli  donanımdır , otomatik  bir makinedir.

Teknik Özellikler 

50 ile 400mm genişlikte tüm tomarları(rulo) işler. 12 mm eninde sağlam yapıştırma yapar.

Sıcaklık denetimi + /- % 2 “civa Isıdenetir(termostat) “ ile yapılır. Elektropnömatik olarak bir işlemci yardımıyla çalışır. En uzun poşet  boyu 1500  mm dir .  Dakikada yaklaşık 10  15  adet  poşet yapar. Poşet  kaynak biçimi  kolay açılması için ok gibi yapılmıştır.

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması : 

Tümüyle  özedimli olarak çalışır. Arınlama(sterilizasyon) makarasından istenilen boy, sayı ve ende torba yapar. Bu özelliği ile çok sayıda torba gereksinimi olan kuruluşlar için verimli ve kullanışlı bir makinedir.İstenilen arınlama makarası 40cm lik yuvasına yerleştirilir. Boy, kaynak süresi, kaynak basıncı, kesme hızı ve torba sayısı ayarları elektronik işlemciye girildikten sonra; tümüyle hava gücü ile sırasıyla, boy çeker, yapıştırma çenesi kapanır, bu arada kesme yapar, çene açılarak biten torbayı iki gözlü çekmecenin sayım yaptığı bölümüne düşürür. İstenilen sayıya gelince altta bulunan çekmece yer değiştirerek boş gözlü çekmece düşme bölümüne gelir. Bu arada torba sayısı belli olan dolu çekmece boşaltılır. 
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67