Pnömatik Ayaklı Plastik Kaynak Makinesi

323 - Pnömatik Ayaklı Plastik Kaynak Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Yanalay-P

Türkçe adı : Havalı Ayaklı Yanal  Kapatgeç

İngilizce adı:    Foot  İmpuls  Pneumatic  Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  Ağız genişliği 1200mm ye dek olan içi dolu tüm torbaların ağızlarını çok sağlam ve kaynak dikişini albenili olarak yapan Ayaklı kapatgeçlerdir. Önünde çene genişliğine uygun aşağı-yukarı yüksekliği ayarlanılabilen sehpası bulunur. Alt bölümde bulunan Ayakça(pedal) yardımıyla çok yumuşak bir güçle yormadan basınç uygulayabilirsiniz. Ayakça yoluyla iletilen güç, Ayak boru içinden yataklı ve gizli olarak geçer. Yukarıdan deve boynuyla üst çeneye ulaşır. Kullanımı çok kolay ve uzun ömürlü bir makinedir.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize ve hortumu basınçlı bir hava kaynağına takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışmasını sağlayınız.

·         Süre ayar düğmesinden Kaynak ısıtma süresini ve Soğutma süresini sola doğru kısa süre konumunda ayarlayınız.

·         Hava basınç ayarı için topuzu yukarı kaldırarak sağa yada sola doğru çeviriniz. Sağa doğru basınç artar. Sola doğru basınç azalır.

·         Deneme yoluyla doğru ayarı bulmak için  boş torba ile dikiş  denemesi yapınız ..

·         Torba ağzını çene arasına  kırışıksız biçimde koyunuz.

·         Ayak yada el ile Elektrik düğmesine  dokunarak, çenenin kapanmasını sağlayınız. Işık sönünce çene kendiliğinden açılacaktır. Torbayı alarak dikişine bakınız.

·         Alınan torbanın dikişi erimiş ise ısıtmayı kısaltınız, dikiş yetersiz ise ısıtmayı artırınız. Yeterli Soğutma süresinin nitelikli dikiş vereceğini unutmayınız.

·         Doğru süreyi bulduktan sonra, BİTTİ ışığının sönmesini bekleyerek çalışabilirsiniz
Ürün Etiketleri
Folyo ağız kaynak, Makas türü naylon yapıştırma mak, Masalı poşet kapama, Ayaklı ağız kapama, Sehpalı torba yapıştırma, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Balonlu, süngerli torba kaynak makinesi, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Naylon torba kapama makinesi, Poşet ağzı kaynak makinesi, Poşet kapatıcı, Naylon - Plastik ağız kapama, Naylon kesme torba yapma makines, Taşınabilir plastik torba kaynak, Taşınır naylon yapıştırma makine, Plastik ısıtma yapıştırma, Düz kapatgeç, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Kullanışlı torba kapama makines, Basit naylon kapama, El baskılı torba yapıştırma maki, Büyük çeneli naylon kaynak makin, Manyetik naylon eritme kapama ma, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Kesicili poşet kapama, Motorlu naylon kapama, Ayaklı paşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Sera naylonu onarım, Sera naylonu kaynak, Balonlu poşet birleştirme, Balonlu çuval yapıştırma, Balonlu torba kaynak, Yoğruk yapıştırma, Naylon rulo kaynak, naylon rulo yapıştırma, Torba yapıştırma makinesi, Naylon eritme, Naylon eritme yapıştırma, Plastik ısıtma, Poşet ambalaj, Poşet kapat, Plastik torba ağız kaynak donan, Kapatgeç, Torba ambalaj, Torba ağzı kapama makinesi, Plastik kaynak, Naylon kaynak, Plastik yapıştırma, Folyo yapıştırma, Folyo kaynak makinesi, Poşet kapama aygıtı, Folyo kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapatma makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Medikal kapama, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Medikal poşet ağız kapama makin, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Kesicili kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Kollu kapatgeç, Pense türü plastik kaynak makine, Sterilizasyon torbası kapama, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Otomatik kapama,
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67