Çoklu Plastik Torba Yapıştırma Makinesi

310 - Çoklu Plastik Torba Yapıştırma Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  Çokçene

Türkçe adı : Çok Çeneli  Kapatgeç

İngilizce adı:    Multi- Jaw  İmpuls  Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler:  Bir torba üzerinde ayrılmış çok cep ve göz istendiğinde her türlü katmanlı yada katmansız naylon( PE-PP-OPP(torba üzerinde aynı anda çok sayıda cep yada göz yapmak için tasarlanmış kapatgeç türüdür. Cep sayısı 3 -5 -11 yada daha çok da olabilir. Çene genişliği ve aralığı isteğe bağlı olarak yapılabilir. Ayrıca istek durumunda , kayar çene yöntemiyle cep aralıkları değişik ölçüleri verecek biçimde değiştirilerek ayarlanılabilir.

Nitelikli bir Kapatgeç’te  bulunması gereken temel özellikler şunlardır;

Üzeri Teflon örtülü Silikon bir üst çene, Bakır-Bronz yaylı tel kafa, Mikanit tel altlığı, ayrı ayrı iletken çekilmiş tel uçları, dört adet Yanmaz bez tutucu  Paslanmaz vidalı çıtalar, Tel üstü Teflon örtü,Toz fırın boyalı yada paslanmazdan gövde, iki yada tek aşamalı ayarlanabilir röleli zaman ayarlayıcı, Süre ayarı için ısıtma-soğutma aralıklarını ayrı ayrı ayarlayabilen komuta devresi, dayanıklı ve koşut çalışan çene bağlantısı özelliklerini taşımalıdır. İyi bir makine için ayrıca, Fizik ve Elektrik biliminin ilkeleri ışığında  üretim kurallarına uygun olarak tasarlayıp  üretmekle hedefe yaklaşılabilir  .Eğer tasarı böyle ise ! Kapatgeç ,uzun ömürlü, doğru ve sorunsuz çalışabilir. Biz,“bms” olarak ürünlerimizi işte bu özellikleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. ....

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması:

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize takınız.

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışması sağlanır.

·         Önce doğru ayar değerini bulmak için , arkada bulanan ayar düğmesini sola çevirerek kısa süreye getirip deneme kaynağını yapınız.

·         Kalın torbalarda süre bir az daha uzun tutulabilir.

·         Çene arasına kırışıksız konulan torba kulağı üzerine çene üzerinden  basılır.

·         İki aşamalı zaman rölesinde ısıtma ve soğutma süreleri dolunca uyarı ışığı söner.

·         Çene baskısı kaldırılır. Biten iş aradan alınır.

Eğer dikişler yetersiz ise süreyi sağa doğru artırınız. Eritmiş ise sola doğru azaltınız.
Ürün Etiketleri
Kullanışlı torba kapama makines, Basit naylon kapama, El baskılı torba yapıştırma maki, Büyük çeneli naylon kaynak makin, Manyetik naylon eritme kapama ma, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Kesicili poşet kapama, Motorlu naylon kapama, Seyyar poşet kaynak, Ayaklı paşet kapama, Sera naylonu onarım, Balonlu çuval yapıştırma, Sera naylonu kaynak, Balonlu poşet birleştirme, Balonlu torba kaynak, Naylon rulo kaynak, naylon rulo yapıştırma, Yoğruk yapıştırma, Torba yapıştırma makinesi, Naylon eritme yapıştırma, Elektro mıknatıslı naylon yapışt, Çoklu naylon kapama cihazı, Plastik torba ağız kaynak donan, Naylon eritme, Poşet ambalaj, Plastik ısıtma, Torba ambalaj, Poşet kapat, Torba ağzı kapama makinesi, Kapatgeç, Folyo ağız kaynak, Plastik yapıştırma, Plastik kaynak, Naylon kaynak, Folyo yapıştırma, Poşet kapama aygıtı, Folyo kaynak makinesi, Folyo kapama aygıtı, Masalı poşet kapama, Makas türü naylon yapıştırma mak, Sehpalı torba yapıştırma, Pense türü plastik kaynak makine, Sterilizasyon torbası kapama, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Medikal kapama, Medikal poşet ağız kapama makin, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Basınçlı hava yardımlı torba kap, Düz kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Kollu kapatgeç, Kesicili kapatgeç, Plastik ısıtma yapıştırma, Taşınır naylon yapıştırma makine, Taşınabilir plastik torba kaynak, Naylon kesme torba yapma makines, Naylon - Plastik ağız kapama, Kağıt torba yapıştırma, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Balonlu, süngerli torba kaynak makinesi, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Ayaklı ağız kapama, Otomatik kapama, Elektromanyetik kaynak yapıştırm, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapatma makinesi, Poşet yapıştırma makinesi, Poşet kapatıcı, Poşet ağzı kaynak makinesi, Naylon torba kapama makinesi,