Sıcak Çene Havalı Torba Yapıştırma Makinesi

306 - Sıcak Çene Havalı Torba Yapıştırma Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model: 200 - TE HAVALI

Türkçe adı : Havalı  TE Kapatgeç

İngilizce adı:   Direct Heat Pnuamatic Sealers

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler: Yüksek sayıda çok hızlı kapatma gerektiren işlerde ve her türlü katmanlı PE, OPP, PP, Sterilizasyon Rulosu vb. gereçleri için  kullanılabilir. Kapatgeç, Ütü gibi sürekli sıcak durumda bulunur. Kaynak dikiş görüntüsü soğuk çene de olduğu gibi çok belirgin görünmemesine karşın   kaynağı çok sağlamdır. Sterilizasyon torbasını ise çok güzel ve hızlı yapıştırır. Mal, çene arasından sıcak alındığından  soğuma dışarıda gerçekleşir. O an da bazı naylon türleri biraz büzülür. Çalışma sıcaklığı olan 50-250 derece arasında ayarlanabilir. Sıcaklık denetimi Isıdenetir (termostat) ile gerçekleşir. Kaynak süresi 0,25 ile 2sn ve çenenin ayarlı olarak yukarıda bekleme süresi yaklaşık 1 - 8 sn arası değişir. Kapatgeç paslanmaz gereçten yada Toz fırın boyalı  olarak üretilir. Komuta kutusu üzerinden denetlenen düzenekte, dört ayar düğmesi bulunur. Bunlar; Kaynak basınç ayar düğmesi, Kaynak baskı süre ayar düğmesi, Çene yukarıda boş bekleme süre ayar düğmesi ve Çene sıcaklık ayar düğmesi Ayrıca iki türlü işletim için seçim düğmesi bulunur. Ayakta yada el de “Tek basma düğmesi” . Diğer seçenek “Sürekli basma düğmesi“ Böylece, kapatgeç sürekli olarak el değmeden dikiş makinesi gibi sürekli iner-bekler - kalkar yada komutalı olarak bir kez işler, durur.

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

·         Kapatgeç  fişini 220 V topraklı prize, hava hortumunu da bir basınçlı hava kaynağına takınız. 

·         Nemsiz ve tozsuz bir ortamda çalışması sağlanır.

·         Üstte bulanan Isıdenetir ayar düğmesinden istenen sıcaklığa getiriniz.

·         Kalın torbalarda yaklaşık 140 derece ince torbalarda 120 derece diğer gereçler için deneme yapınız. İstendiğinde yüksek sıcaklık kısa süre ile çabuk çalışabilirsiniz.

·         Kapatgeç, kullanım sıcaklığına ulaşınca, önde bulunan uyarı ışığı sönecektir.

·         Açık çene arasına torbanın açık ağız kulağını kırışıksız biçimde koyunuz.

·         İşletim seçeneğini önce ”El Baskı”’ya alınız. Tüm değerler ve sonuç doğru oluncaya dek deneme yapınız. Sonuç yeterli olduğunda  seçim düğmesini “Sürekli Basma“ bölümüne alarak aralıksız çalışabilirsiniz.

·         Kaynak dikişi zayıf ise süreyi artırınız. Yok dikiş erimiş ise süreyi azaltınız. Bu ayar değerleri ile sonuca ulaşamaz iseniz çene basıncını değiştirerek yeni ayar değerleri yakalayınız.

·         Hava basıncını 2,5 - 3 kg/cm2 çevresine getiriniz. Eğer çok ince yada çok kalın gereç kullanılacaksa doğru basıncı deneyerek bulunuz.

·         Süre dolup çene kalkınca özellikle kalın torbalar için 1-2sn soğumasını beklemekte yarar var. Sonra tek yandan kaldırarak torbayı alınız. İşlem bitmiştir.
Ürün Etiketleri
Basınçlı hava yardımlı torba kap, Steril poşet ağız yapıştırma mak, Dirimsel torba ağız kapama aygı, Sağlık poşetleri kaynak kapama m, Poşet kapatıcı, Poşet yapıştırma makinesi, Yoğruk yapıştırma, naylon rulo yapıştırma, Balonlu torba kaynak, Balonlu çuval yapıştırma, Balonlu poşet birleştirme, Sera naylonu onarım, Sera naylonu kaynak, Ayaklı paşet kapama, Seyyar poşet kaynak, Motorlu naylon kapama, Kesicili poşet kapama, Pnömatik naylon yapıştırma maki, Motorlu Plastik kaynak makinesi, Manyetik naylon eritme kapama ma, Büyük çeneli naylon kaynak makin, El baskılı torba yapıştırma maki, Basit naylon kapama, Kullanışlı torba kapama makines, Uzun ömürlü ağız kaynak makinesi, Kollu kapatgeç, Düz kapatgeç, Kesicili kapatgeç, Çok çeneli naylon yapıştırma, Taşınır naylon yapıştırma makine, Taşınabilir plastik torba kaynak, Plastik ısıtma yapıştırma, Naylon - Plastik ağız kapama, Naylon kesme torba yapma makines, Kağıt torba yapıştırma, süngerli torba kaynak makinesi, Lamineli kağıt torba ağız kapama, Balonlu, Balonlu – süngerli poşet yapıştı, Masalı poşet kapama, Ayaklı ağız kapama, Sehpalı torba yapıştırma, Makas türü naylon yapıştırma mak, Sterilizasyon torbası kapama, Pense türü plastik kaynak makine, Plastik kaynak, sterilizasyon poşeti kaynak ciha, Plastik yapıştırma, Naylon kaynak, Folyo yapıştırma, Folyo kaynak makinesi, Folyo kapama aygıtı, Torba yapıştırma cihazı, Poşet kapama aygıtı, Naylon rulo kaynak, Poşet kapatma makinesi, Torba yapıştırma makinesi, Naylon eritme yapıştırma, Poşet ağzı kaynak makinesi, Naylon torba kapama makinesi, Plastik ısıtma, Naylon eritme, Plastik torba ağız kaynak donan, Medikal kapama, Poşet ambalaj, Torba ambalaj, Poşet kapat, Kapatgeç, Torba ağzı kapama makinesi, Folyo ağız kaynak, Medikal poşet ağız kapama makin, Otomatik kapama, Pnömatik ağız kaynak makinesi, pnömatik torba ağzı yapıştırma m,