Masaüstü Vakumlama Makinesi

324 - Masaüstü Vakumlama Makinesi

Bu ürünü sipariş et

 

Model:  200-EM

Türkçe adı : Emişli Kapatgeç

İngilizce adı:    Vacuum  Sealing

Kullanım alanları: Torba , poşet , çuval ya da lamineli kağıt torba içine  ağzı Kapatgeç ile kapatılmak üzere konulabilecek ; Turşu , Kuruyemiş ,Kurubakliyet , Hırdavat , Yedek parça, Otomabil parçası , İş makinesi parçası, Giysi, Ayakkabı , Kırtasiye , Her türlü sıvı , Un , Tuz , Asit , Boya , Gübre, Silaj,  kimyasal maddeler , İlaç , Tohum , Medikal ürünler ,Sterilizasyon ürünleri , Hastane ürünleri ,  Gözlük , Meyve , Sebze , Resim ve çerçeve , çizilmemesi , yıpranması istenilen tüm nesneler , eşyalar , elektronik parçalar gibi binlerce ürün , torba içine konularak kapatılır . Böylece ürün  bozulmadan , güvenle   saklanıp , korunduğu gibi satışada güvenle sunulmasına yardım eder.

Teknik Özellikler   Yerinden alınamayan çok büyük yada ağır naylon kaynağında iş sabit, makine hareketli olarak kaynak yapılır. Tek parça olduğu için hafiftir. Kullanımı kolaydır

özellikle irice ürünlerin sarıldıktan sonra yerinde kaynak yapılmasında da kullanılabilecek bir kapatgeç türüdür. Kullanım anında  Ütü gibi ısındığından sürekli sıcak durumda bekler..

Taşınabilir niteliğinden dolayı özellikle deniz aşırı yüklerin yoğruk(naylon) ile sarmalanmasından sonra, nem ile tozun girmesini önlemek için, yoğruğun birleşme yerlerinden kaynakla dikilmesini sağlar yada ağır yoğruk torbaların ağızlarını yerinde kaynak etmek üzere kullanılır. Ayrıca yırtılmış sera naylonlarını onarmak içinde kullanılabilir. Dikiş genişliği 12 mm  eninde olup çok yüksek bir sağlamlık verir.

Garanti Süresi:  Tüm bms ürünleri   üretim yanlışlarına karşı iki yıl , ve yedek parça sağlamada 10 yıl güvence vermektedir... Tüm ürünler CE güvencelidir.

Çalışması :

·         Fişi topraklı 220 V prize takınız.

·         Kaynak ayar süresini  yaklaşık 2- 3 yerine getiriniz.

·         Vakumlanacak torbanın ağzını  açık  çene arasına getiriniz.

·         Vakum , emiş kutusu üzerinde bulunan “Emiş ucunu torbanın içine sokunuz.Ve torbayı düzgün olarak çene üzerine yayınız.

·         Çene topuzuna üstten bastırınız . Diğer eliniz ile vakumlama işlemini başlatmak için parmak düğmesine basınız.

·         Vakum işlemi başlamıştır. Yeterli emiş olduğunda  “Emici uç tutamağını” sıkıştırarak ucu geri alınız. Vakum motorunu durdurmak için   parmağınızı  düğmeden kaldırınız.

·         Havası alınmış torbanın  ağız kaynağını yapmak üzere Topuza basma işlemini ışık sönünceye dek sürdürünüz.

·         Işık söndükten sonra , biten iş torbasını alınız . Dikişin doruluğu denetleyiniz.

·         Eğer  dikiş yetersiz ise hemen yanından yalnızca ikinci dikiş yapınız

Dikişi iyi yapmak için  süre ayarını doğru yapınız. Torbayı düzgün yerleştiriniz.
Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, resource given in /home/bmsambalaj/domains/bmsambalaj.com/public_html/system/database/mysql.php on line 67